Oriflame işinizde ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. İster kendinizi tam zamanlı olarak kendinizi bu işe adayın ister ek gelir elde etmek için boş zamanlarınızı bu işe ayırın, bu tamamen size, ne kadar para kazanmak istediğinize bağlı... Çünkü Oriflame Marka Ortağı olmak, esnek çalışma saatleri anlamına geliyor. Bu da zamanınızı nasıl değerlendireceğiniz konusunda tek patron sizsiniz demek!

Oriflame'e, tanıdığınız bir Marka Ortağı aracılığıyla veya web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Oriflame Ailesine katılan yeni bir Marka Ortağı olarak, daha deneyimli bir Marka Ortağına bağlı olacaksınız. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Bununla beraber, başlamanız için size önerilen birkaç ürünü, katalogları, ürün numuneleri satın almayı seçebilir, böylece hem kendiniz ürünlerimizi daha yakından tanıyabilir hem de başkalarına denetebilirsiniz. İşinizi kolayca pratiğe dökmenizi sağlayacak detaylar konusunda sponsorunuz size yol gösterecektir.

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu var:

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsorunuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

  1. 1.Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!
  2. 2.Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3 milyondan fazla Oriflame Marka Ortağı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Siz de Marka Ortaklarımızdan biri olduğunuzda, kendiniz ve aileniz için güzellik ürünlerini satın alırken indirimli almayı seçebilirsiniz. Ürünleri satarak para kazanmayı veya etrafınızdakileri ekibinize katılmaya davet edebilir ve ekibinizin satışlarından gelir elde edebilirsiniz.

Marka Ortaklarımızın birçoğu, bir Marka Ortağı olarak başarılı bir şekilde tam zamanlı bir kariyeri seçiyor. Diğerleri ise ek bir gelir elde etmek için ürünlerimizi boş zamanlarında satmayı tercih ediyor. Hangisini tercih ediyor olursanız olun Oriflame’in fırsatlar dünyasına katılmaya davetlisiniz! İhtiyacınız olduğu her anda ekibimizle yanınızdayız!

Oriflame’de üyelik ücretsizdir, hiçbir şekilde sizden ücret yada yüksek miktarda sipariş verilmesi talebi olmaz.

Oriflame’de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Üye olduktan sonra dilerseniz hiç sipariş girişi yapmayabilirsiniz. 12 ay sipariş girişi yapmadığınızda üyeliğiniz otomatik iptal olur.

Oriflame üyesi olduğunuzda dilerseniz satış yaparak sattığınız ürünlerden %30’a varan kar elde eder, dilerseniz sadece kendinizin ve çevrenizin ihtiyaçlarını %30 indirimli alabilirsiniz.

Oriflame’de en çok önem verilen şey ekip ruhudur. Ekibimize katıldığınız andan itibaren Sizde ailemizden biri olacaksınız. Her türlü sorunuza cevap vermeye çalışan, size işin en ince detaylarını anlatacak bir lideriniz olacaktır. Yalnız değilsiniz biz ihtiyacınız olan her anda size destek olacağız. Büyük, güçlü ve dayanışma içinde olan bir ekibiz ailemize katılarak sizde Oriflame’ın fırsatlarından yararlanın ücretsiz üyelik ve katalog için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

Tabiki Hayır..! Kadın Erkek cinsiyet fark etmeksizin, farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz. Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz. Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz.

Marka Ortakları Oriflame’e yazılı bildirimde bulunarak Marka Ortaklığından istedikleri zaman ayrılabilirler.

Kendi talebi ile kaydını iptal ettiren bir Marka Ortağı tekrar Oriflame Marka Ortağı olabilmesi için üyeliğinin sona ermesinden itibaren en az 6 ay geçmesi gereklidir. 6 ay sonra yazılı olarak başvurulması halinde Oriflame tarafından onaylanırsa tekrar üye olunabilmektedir.

Bir Marka Ortağının üyeliği,12 ay boyunca hiçbir sipariş vermediği taktirde kaydının yıl dönümünde otomatik olarak sona erer. Üyeliğini 12 ayı faaliyetsiz olarak geçirdiği için kaydı silinen Marka Ortaklarımız tekrar üye olmak için başvurabilirler.

Üyelik iptal için Oriflame Müşteri Hizmetleri 02129003262 numarasından arayıp iptal edilebilir.

Sponsor değişikliği sadece çok özel durumlarda Oriflame Yönetiminin izni ile gerçekleştirilebilir.

Grup olarak sponsor değişikliği yasaktır.

Sponsor değişiklik talepleri: Vip yetkisi olan Marka Ortaklarımız tarafından internetten açılan kayıtlardaki sponsor hatalarının 2 iş günü içinde bildirilmesi durumunda değerlendirmeye alınabilir.

Sponsor değişikliği talep etmek için mhb@oriflame.com.tr adresine Marka Ortağı kodunuzla birlikte e-posta gönderiniz.

Oriflame Marka Ortağı olmak için; Oriflame üyelik kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş olan herkes ÜCRETSİZ olarak Oriflame Marka Ortağı olabilir. Bunun için deneyim, diploma gerekmez. Oriflame işinize başlarken ihtiyacınız olan tek şey, sizin işe olan bağlılığınız ve tutkunuzdur.

Haci Ömerli Mah. Konya Cad. No:51 C Moda Aksesuar Karapınar/Konya

Bu web sitesi ve içeriği ait tüm hukuki sorumluluk 3141730 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Ayşe İlişik'e aittir.

© Copyright 2021 Her Hakkı Saklıdır.|Vizyoner