CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

50 yıllık deneyimle ve 160 bilim insanının klinik çalışmaları sonucunda geliştirilen Oriflame’in tüm cilt bakım ürünlerinde bitkilerden elde edilen doğal içerikler kullanılır.

Daha genç görünen bir cilt için, cilt problemlerine göre çözüm sunan özel Novage serisi, belirli cilt tiplerine ve cilt sorunlarına uygun olarak geliştirilmiş Optimals ve Pure Skin serileri ve cilt tipine göre temel cilt bakımı sağlayan Love Nature serisi gibi her yaşa ve her cilde uygun birçok cilt bakım ürünü mevcuttur.

Cilt tipinize ve probleminize uygun olan ürünleri, sabah ve akşam sadece 2 dakikanızı ayırarak 4 adımdan oluşan cilt bakım rutininizle ( 1. Temizle, tonikle 2. Göz bakımı, 3. Güçlendir, 4. Nemlendir) uyguladığınızda en iyi sonuçları elde edersiniz.

Cildinize hak ettiği değeri sunmak işte bu kadar kolay!

MAKYAJ ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

MAKYAJ ÜRÜNLERİ

Her tarza, her ruh haline uygun, doğal güzelliğinizi zenginleştiren ve kişiliğinizi yansıtan Oriflame’in makyaj ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmektedir.

Üstün kaliteyi ve lüksü ulaşılabilir fiyatlarla sunan Giordani Gold, son moda makyaj trendleri ışığında yüksek performanslı ürünler sunan The ONE, makyajı daha da eğlenceli hale getiren heyecan verici renkleriyle The ONE Express Collection, uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan tüm ürünlere sahip olabileceğiniz COLOURBOX serileri sizin için tüm gün boyunca doğal, kalıcı ve çarpıcı etki sunmaktadır.

Tarzınızı ve ruh halinizi birbirinden güzel ve kaliteli ürünlerle yansıtmaya var mısınız?

ZİNDE YAŞAM ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

ZİNDE YAŞAM ÜRÜNLERİ

Tüm Wellness by Oriflame ürünleri, daha dengeli ve eksiksiz bir beslenme rutinine, daha enerjik ve mutlu bir hayata sahip olmanız için 15 yıllık araştırmalar sonucunda İsveç’te doğal içeriklerle geliştiriliyor ve Avrupa’da üretiliyor. Hepsi daha mutlu ve zinde bir yaşama sahip olmanız için…

WELLNESS BY ORIFLAME RUTİNİ NEDİR?
Wellness by Oriflame rutini, nasıl bir gün geçirdiğimizden bağımsız olarak takip edilmesi çok kolay bir A-B-C rutini ile vücudunuzun günlük olarak ihtiyaç duyduğu değerleri almanıza destek oluyor.

DAHA MUTLU VE ZİNDE BİR YAŞAMIN A-B-C’Sİ!
Oriflame’in A-B-C rutini üç adımdan oluşuyor: AKTİF BİR HAYATA ADIM ATIN, BÜNYENİZİ GÜÇLENDİRİN ve CANLANIN. Vücudunuzun ihtiyaçlarını temel alan bu adımları takip ederek daha mutlu ve zinde bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz.

  • A = EKSİKLERİNİZİ TAMAMLAYIN, AKTİF BİR HAYATA ADIM ATIN.
  • B = DENGELİ BESLENİN, BÜNYENİZİ GÜÇLENDİRİN.
  • C = VÜCUDUNUZU DİNLEYİN, İHTİYAÇLARINIZI BELİRLEYİN ve CANLANIN
KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Kaç yaşında olursak olalım, hangi işi yapıyor olursak olalım, günümüzü nerede ve nasıl geçirirsek geçirelim mutlaka ihtiyacımız olan vazgeçilmez bazı ürünler vardır. Kişisel bakım ürünleri…

50 yıldır badem sütü özü, hindistan cevizi özü, süt, bal, balmumu özü gibi doğal içeriklerin bilimle bir araya getirildiği ürünler, tüm aile bireylerinizin yüksek kalitede kişisel bakım ürünlerini kullanmaları ve mutlu hissetmeleri için tasarlanmıştır. Oriflame’in kişisel bakım ürünleri, günlük kişisel hijyen ve özel bakım ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde duş jeli, el ve ayak bakımı, diş macunu, deodorant gibi ürünlerin yer aldığı geniş bir portföye sahiptir.

Doğal ve etkili ürünlerle kişisel bakımınızı yaparak mutlu hissetmenin tam zamanı!

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Aynaya baktığımızda dikkatimizi çeken en önemli yerimiz saçlarımızdır. Hepimiz bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmayı isteriz. Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olmanın yolu da saç yapımıza uygun, doğru ürün kullanmaktan geçer. Oriflame’in doğal ve kaliteli saç bakım ürünleriyle, ince veya kalın telli, düz, dalgalı veya kıvırcık, ya da boyalı saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakıma ulaşabilirsiniz.

Oriflame, tüm saç tipleri ve ihtiyaçları için şampuan, saç kremi, saç maskesi, güçlendirici saç serumu, saç yağı, tonik, saç şekillendirici gibi, saçlarınızın canlılığını ve sağlığını koruması, işlemlerden zarar görmemesi için doğal bileşenli ürünler sunmaktadır.

Bırakın saçlarınız sağlıkla ışıldasın…

AKSESUARLAR

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

AKSESUARLAR

Oriflame’in her ürününde olduğu gibi aksesuarları da birçok testten geçerek bizler için en güvenilir şekilde kullanımımıza sunulmaktadır. Hiçbir üründe zararlı kimyasallar, boyalar ve PVC kullanılmaz. En son trendleri takip eden ürünler, ustaca işlenmiş el yapımı ürünlerdir ve çevreye duyarlı olarak üretilirler.

Takılar, saatler, güneş gözlükleri, çantalar, şallar, bereler, eldivenler ve saç aksesuarlarının yanı sıra güzellik, cilt bakımı, banyo ve vücut bakımı araçlarının bulunduğu geniş ve her tarza hitap eden ürün yelpazesi vardır.

KOKULAR

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

KOKULAR

Koku; sizi ifade eden, duruşunuzu, yürüyüşünüzü değiştiren, hakkınızda ilk izlenimi oluşturabilecek etkileyici bir bileşendir, neşeli, rahat, romantik, güçlü, özgür, karizmatik, eşsiz, özgüvenli, çekici ve enerji dolu hissetmenizi sağlar.

50 yıldır dünyanın en ünlü parfümörleri tarafından tasarlanan ve sürekli geliştirilen Oriflame’in doğal içerikli kokuları sizi unutulmaz kılar. Oriflame; çiçeksi, aromatik, odunsu, oryantal ve şipre koku türlerine ait farklı notalardan oluşan; yoğunluğuna göre değişen kolonya, parfümlü vücut spreyi, EdT, EdP ve Parfüm gibi çeşitli seçenekler sunar.

Evde geçirilen güzel bir zamanda, dans ederken, özel bir günde ya da gecede, spor yaparken… Kısacası her zaman ve her yerde sizi eşsiz kılacak kokunuzu seçmeye ne dersiniz?

ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ

Kaynak: tr.oriflame.com 2021

ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ

Günümüz erkeği de her koşulda bakımlı ve sağlıklı görünmek ister. Ancak tıraş olmaları, kadınlara oranla daha kalın bir deriye ve farklı saç yapısına sahip olmaları gibi nedenlerle farklı bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Oriflame işte bütün bunları düşünerek doğanın ve bilimin birleşiminden aldığı güçle, erkekleri de unutmadığını, her geçen gün yenilenen, geliştirilen, tıraş ve tıraş sonrası bakımdan cilt, vücut ve saç bakımına, parfüm ve deodorantlardan aksesuarlara kadar geniş ürün yelpazesiyle de hiçbir zaman unutmayacağını göstermektedir.

Haci Ömerli Mah. Konya Cad. No:51 C Moda Aksesuar Karapınar/Konya

Bu web sitesi ve içeriği ait tüm hukuki sorumluluk 3141730 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Ayşe İlişik'e aittir.

© Copyright 2021 Her Hakkı Saklıdır.|Vizyoner